PEKFENDE MEZUNİYET GECESİ

PEKFENDE MEZUNİYET GECESİ

Pekfen Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri 2017-2018 eğitim ve öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlayarak mezun oldular.

Pekfen Okulları Mezuniyet gecesine iftar yemeği ile start verdi. Yemeğin ardından açılış konuşmasını yapan okul müdürü Serkan Özyurt; “ Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Geride bıraktığımız eğitim ve öğretim yılını biz öğretmenler ve öğrencilerimiz için bir hayli tempolu geçti diyerek konuşmasına devam eden Özyurt,  sevinç ve hüznü bir arada yaşıyoruz. Hüzünlüyüz çünkü, alıştığımız öğrencilerimizden ayrılacağız. Sevinçliyiz çünkü, öğrencilerimiz bir üst sınıfa geçerek gelecekleri adına bir adım daha attılar. Bu geleceklerinde başarılarının devamını diliyorum dedi.” Gecede mezuniyet pastasını kesen öğrenciler duygu dolu anlar yaşadılar pasta kesiminin ardından mezuniyet belgelerini alıp hep beraber büyük bir coşkuyla keplerini havaya fırlattılar.

Kep töreninin ardından, davetliler ve öğrenciler orkestra eşliğinde kendilerini müziğin ritmine bırakarak bütün bir yılın stresini attılar.

 

Tanıtım filmimiz